Houtpellets

100% natuurzuivere houtpellets van hard- en zachthout - betrouwbare warmte voor pelletkachels en cv-ketels.

Meteen naar lijst met resultaten
  • Houtpellets Zachthout Pallet 975 kg

    Houtpellets Zachthout Pallet 975 kg

    €550,00 Eenheidsprijs €0,56/kg
  • Houtpellets Zachthout Zak 15 kg

    Houtpellets Zachthout Zak 15 kg

    €8,50 Eenheidsprijs €0,57/kg
  • Houtpellets Hardhout Eiken Pallet 975 kg

    Houtpellets Hardhout Eiken Pallet 975 kg

    €530,00 Eenheidsprijs €0,54/kg
  • Houtpellets Hardhout Eiken Zak 15 kg

    Houtpellets Hardhout Eiken Zak 15 kg

    €8,00 Eenheidsprijs €0,53/kg

Echte Erfahrungen. Echte Bewertungen.