Meteen naar lijst met resultaten

Producten

  • Aanmaakhout Eiken Premium (zakken) 28 kg

    Aanmaakhout Eiken Premium (zakken) 28 kg

    €24,99 Eenheidsprijs €0,89/kg
  • Aanmaakhout Eiken Premium (omwikkeld) 30 kg

    Aanmaakhout Eiken Premium (omwikkeld) 30 kg

    €29,99 Eenheidsprijs €1,00/kg
  • Aanmaakhout Vuren-Grenen

    Aanmaakhout Vuren-Grenen

    €16,99 Eenheidsprijs €0,89/kg
  • Knutselblokjes houtlamellen eiken 8×160×10 mm

    Knutselblokjes houtlamellen eiken 8×160×10 mm

    €1,50 Eenheidsprijs €37,50/m²
  • Knutselblokjes houtlatjes eiken met schors - 1 plaat (ca. 40 stuks)

    Knutselblokjes houtlatjes eiken met schors - 1 plaat (ca. 40 stuks)

    €1,99 Eenheidsprijs €13,60/m²
  • Knutselblokjes houtlatjes eiken met schors - doos 38 platen

    Knutselblokjes houtlatjes eiken met schors - doos 38 platen

    €29,99 Eenheidsprijs €5,39/m²
  • Knutselblokjes diverse houtsoorten 8×160×22,8 mm

    Knutselblokjes diverse houtsoorten 8×160×22,8 mm

    €2,50 Eenheidsprijs €27,41/m²
  • Houtpellets Hardhout Eiken Pallet 975 kg

    Houtpellets Hardhout Eiken Pallet 975 kg

    €530,00 Eenheidsprijs €0,54/kg
  • Houtpellets Hardhout Eiken Zak 15 kg

    Houtpellets Hardhout Eiken Zak 15 kg

    €8,00 Eenheidsprijs €0,53/kg
  • Houtpellets Zachthout Pallet 975 kg

    Houtpellets Zachthout Pallet 975 kg

    €550,00 Eenheidsprijs €0,56/kg
  • Houtpellets Zachthout Zak 15 kg

    Houtpellets Zachthout Zak 15 kg

    €8,50 Eenheidsprijs €0,57/kg
  • Industrieparket Hoogkantlamel Eiken 10×8×160 mm

    Industrieparket Hoogkantlamel Eiken 10×8×160 mm

    €59,99 Eenheidsprijs €19,53/m²
  • Industrieparket Hoogkantlamel Eiken 22,8×8×160 mm

    Industrieparket Hoogkantlamel Eiken 22,8×8×160 mm

    €39,99 Eenheidsprijs €27,89/m²
  • Haardhout Premium Beuken 25 cm 1,8 RM

    Haardhout Premium Beuken 25 cm 1,8 RM

    €440,00 Eenheidsprijs €0,42/kg
  • Haardhout Premium Beuken 25 cm 30 kg

    Haardhout Premium Beuken 25 cm 30 kg

    €21,99 Eenheidsprijs €0,73/kg
  • Haardhout Standard Beuken 25 cm 1,8 RM

    Haardhout Standard Beuken 25 cm 1,8 RM

    €405,00 Eenheidsprijs €0,39/kg
  • Mozaïekparket Eiken Gestreept 8 mm - Blokverband

    Mozaïekparket Eiken Gestreept 8 mm - Blokverband

    €6,99 Eenheidsprijs €34,13/m²
  • Mozaïekparket Eiken Natuur 8 mm - Engels Verband

    Mozaïekparket Eiken Natuur 8 mm - Engels Verband

    €69,99 Eenheidsprijs €19,96/m²
  • Mozaïekparket Eiken Natuur 8 mm - Parallelverband

    Mozaïekparket Eiken Natuur 8 mm - Parallelverband

    €84,99 Eenheidsprijs €20,75/m²
  • Mozaïekparket Eiken Natuur 8 mm - Blokverband

    Mozaïekparket Eiken Natuur 8 mm - Blokverband

    €84,99 Eenheidsprijs €20,75/m²
  • Mozaïekparket Eiken Rustiek 8 mm - Engels Verband

    Mozaïekparket Eiken Rustiek 8 mm - Engels Verband

    €64,99 Eenheidsprijs €18,53/m²
  • Mozaïekparket Eiken Rustiek 8 mm - Parallelverband

    Mozaïekparket Eiken Rustiek 8 mm - Parallelverband

    €74,99 Eenheidsprijs €18,31/m²
  • Mozaïekparket Eiken Rustiek 8 mm - Blokverband

    Mozaïekparket Eiken Rustiek 8 mm - Blokverband

    €74,99 Eenheidsprijs €18,31/m²
  • Nestro Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    Nestro Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    €4,50 Eenheidsprijs €0,45/kg
  • Nestro Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    Nestro Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    €440,00 Eenheidsprijs €0,46/kg
  • Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    €4,50 Eenheidsprijs €0,45/kg
  • Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    €440,00 Eenheidsprijs €0,46/kg
  • RUF Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    RUF Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    €4,20 Eenheidsprijs €0,42/kg
  • RUF Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    RUF Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    €420,00 Eenheidsprijs €0,44/kg