Pallets

Zelf afhalen bij ons magazijn in Heinsberg, vlak over de grens - of bezorging binnen het gemarkeerde gebied op de kaart.

Meteen naar lijst met resultaten
  • Houtpellets Zachthout Pallet 975 kg

    Houtpellets Zachthout Pallet 975 kg

    €550,00 Eenheidsprijs €0,56/kg
  • Houtpellets Hardhout Eiken Pallet 975 kg

    Houtpellets Hardhout Eiken Pallet 975 kg

    €530,00 Eenheidsprijs €0,54/kg
  • Haardhout Standard Beuken 25 cm 1,8 RM

    Haardhout Standard Beuken 25 cm 1,8 RM

    €405,00 Eenheidsprijs €0,39/kg
  • Nestro Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    Nestro Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    €440,00 Eenheidsprijs €0,46/kg
  • Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    €440,00 Eenheidsprijs €0,46/kg
  • Haardhout Premium Beuken 25 cm 1,8 RM

    Haardhout Premium Beuken 25 cm 1,8 RM

    €440,00 Eenheidsprijs €0,42/kg
  • RUF Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    RUF Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    €420,00 Eenheidsprijs €0,44/kg

Hier bezorgen wij gratis

Geldt voor pallets binnen het groen gemarkeerde bezorggebied. Daarbuiten: bezorging op aanvraag.

Liefergebiet-Karte HolzBM

Echte ervaringen. Echte beoordelingen.