Houtbriketten

Hoogwaardige eikenhoutbriketten - een ruimtebesparend en efficiënt alternatief voor traditioneel haardhout.

Meteen naar lijst met resultaten
  • Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    €440,00 Eenheidsprijs €0,46/kg
  • Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    Pini&Kay Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    €4,50 Eenheidsprijs €0,45/kg
  • Nestro Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    Nestro Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    €440,00 Eenheidsprijs €0,46/kg
  • Nestro Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    Nestro Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    €4,50 Eenheidsprijs €0,45/kg
  • RUF Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    RUF Houtbriketten Eiken Pallet 960 kg

    €420,00 Eenheidsprijs €0,44/kg
  • RUF Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    RUF Houtbriketten Eiken Pak 10 kg

    €4,20 Eenheidsprijs €0,42/kg

Echte Erfahrungen. Echte Bewertungen.